Leolast » Liikmetele Kontakt
Liitumine »
Ajalugu
Ametimehed
Teised ak! org!-id
» Leolast » Liitumine

Liitumine

Igal semestril toimuvad meil Leolas külalisõhtud, mis pakuvad huvitatutele võimaluse tulla tutvuma meie tegevusega. Kui Sa ei ole korporatsioonidest varem midagi kuulnud, või oled kuulnud mingit jama, siis ei võta tükki küljest, kui tuled kohale ja vaatad-kuuled lähemalt, kes me oleme ja millega tegeleme.

2018. aasta sügissemestri külalisõhtud korp! Leolas:
4. ja 7. septembril kell 20.00
2. oktoobril kell 19.00

Aga külla võib meile tulla ka siis, kui külalisõhtut ei ole välja kuulutatud. Kuid selleks palume eelnevalt enda soovist teada anda kas e-posti teel, helistades või Facebooki kaudu.

Külalisõhtul on Sul võimalus õllelauas istudes kuulda meie tegemistest ja toimetamistest, tutvuda Leola tavade ja kommetega ning korporatsioonide tavadega üldiselt.

Kui Sul on mingeid eelnevaid küsimusi, või soovid lihtsalt infot ilma suure kohaletuleku vaevata, siis võid helistada tel. 529 7798 või võtta ühendust e-posti teel - leola@leola.ee.

Liikmeks astuda soovija peab hetkel omandama või olema omandanud kõrghariduse. Ta ei tohi olla varem välja heidetud ühestki teisest korporatsioonist ning loomulikult ei saa kuuluda mitmesse korporatsiooni korraga.

Vt. ka Korp! Leola Facebookis

Seega — kohtumiseni! Ootame Sind oma ridadesse!